Фотографијата од оваа згодна девојка го разбесни Инстаграм! (ФОТО)

31 октомври, 2020
dada

Ивана Кнол, најзгодната хрватка, често објавува провокативни фотографии на Инстаграм.

Таа го сруши рекордот со последниот!

Ивана објави слика од Турција, од прекрасна улица додека се качува на шарените скалила, но во шорцеви што многумина ги нарекоа несоодветни за улицата.

„Во ред е на Инстаграм, но гол задник низ градот …“, гласеше еден од коментарите.

И покрај тоа, Ивана заработи шест илјади лајкови за еден час!

Што мислите вие?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris