Нема шанси да погодите кој модел е маскиран во Памела Андерсон!

31 октомври, 2020
pam

НЕ, Памела Андерсон не е на насловната фотографија.

Меѓу многуте славни личности кои се маскираа за Ноќта на вештерките беше Кендал Џенер, која се маскираше во Памела Андерсон, толку добро што е невозможно да ја препознаете.

“Среќен Ноќ на вештерките”, напиша Кендал и ги повика своите обожаватели да гласаат на претседателските избори кои следат.

Таа додаде дека изгледот го позајмила од Памела Андерсон во филмот Barb Wire во 1996 година.

Кендал објави три секси фотографии на кои позира имитирајќи ја Памела.

За само два часа добила скоро три милиони лајкови.

За споредба, вака изгледаше вистинската Памела во оваа улога.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris