СРАМ ЗА СИТЕ ПАРИ! Видео споделено на социјалните мрежи – еве како навистина изгледа Кајли Џенер! (ВИДЕО)

31 октомври, 2020
кајли

Најмладата милијардерка Кајли Џенер, се посрамоти со маската за „Ноќта на вештерките“.

Иако не признаваше, Кајли досега има направено неколку естетски интервенции – гради, усни, нос, заби… но и тоа не и е доволно, па сепак целата „убавина ја влече преку филтри и фотошоп“ во кои сега се демаскирани придружници.

Таа објави слика на маска за Ноќта на вештерките, гребаница на лицето, направена од шминкерот и јутуберот Џејмс Чарлс.

View this post on Instagram

go watch baes new youtube video 🤍

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Она што Кајли го заборави кога ја објави оваа фотографија е фактот дека Чарлс го снимаше видеото додека тој ја шминкаше и дека Кајли не изгледа како „извртена“ во тој кадар.

Погледнете ја сликата што се шири широко на социјалните мрежи:

kajli džener šminka džejms čarls
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris