Фудбалерот на луксузната јахта го покажа своето стегнато тело, а поради неговата поубава половина Инстаграм повторно ГОРИ!

29 јуни, 20200
ronaldo 2

Кристијано и Џорџина поминаа неколку дена на луксузна јахта, а славниот фудбалер го покажа своето стегнато дело, додека неговата вереница нагласок стави на прекрасната позадина.

Фудбалеот Кристијано Роналдо и неговата вереница Џорџина Родригез пред неколку дена се пофалија дека се на луксузна јахта со која отпловија на одмор, додека на инстаграмим се фалеа на обожавателите што се правеа. Одредено време поминаа во портофино, каде папараците ги уловија. 35 гдоишниот фудбалер се избања во морето, потоа се сончаше, а и гордо го покажување своето тело, додека Џорџина (26) шеташе низ јахтата во припиен фустан . Таа на социјалните мрежи објави фотографија на која ја нагласи прекрасната глетка.

Со славниот пар на одмор беа и пријателите, а судејќи по фотографиите тие одлично си поминале.Родригез на инстаграм  во неделата се пожали дека си заминуваат од јахтата, а со снимката објави и песна “Time to say goodbye”. Роналдо следна недела се враќа на фудбалскиот терен, а неговиот клуб чека натпревар против Genova.

Убавата вереница на Роналдо одушеви 19 милиони следбеници на инстаграм со селфи со славниот фудбалер, а со секоја нова фотографија појавува интерес во јавноста

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris