Голо бикини е новиот хит, мажите занемеа! Дали би се осмелиле да се појавите вака на плажа? (ВИДЕО)

11 јуни, 20200
bikini

Само најхрабрите жени ќе ги носат новите костими за капење

Иако и бикинито е само по себе прилично оскудно, вистински предизвик станува “голо бикини”, тренд кој прво се прошири преку Instagram, а сега стана нов моден хит.

Меѓутоа не е се така едноставно-голото бикини едвај ги прекрива интимните делови на телото, се е во минималистичките траки, и навистина треба да се има многу самодоверба за да се појавите на плажа во ваков костим за капење.

Секако, тоа не значи дека не треба да проверите за што станува збор.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris