И ДА ПОМИНЕТЕ ПОКРАЈ НЕА НЕ БИ ЈА ПРЕПОЗНАЛЕ: Емина Јаховиќ во издание во кое БАШ НИКОЈ не би ја препознал!

16 август, 20200
301605_emina-24032019-0005_ff

Емина Јаховиќ се појави во јавноста „под целосна опрема“, па многумина не би можеле да ја препознаат!

Имено, пејачката носеше заштитна маска, почитувајќи ги пропишаните епидемиолошки мерки, но и очила за сонце, така што ретко кој може да забележи дека тоа е таа.

Покрај тоа, таа беше во опуштено издание со собрана коса, а потоа се сликаше и ја објави фотографијата на Инстаграм!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi