И слоновите знаат што “сек*уална провокација”! Ја соблече до гола кожа за секунд ;)

5 август, 20200
гради

Франсис Џејмс дошла во сафари паркот за да собере неколку лајкови додека гали слон.

Секако, нема друго објаснување за фактот дека таа излезе пред животното во минијатурно бикини?


Исто така, имаше среќа што слонот сакал да си поигра со градите, па виралноста на снимката е загарантирана. Слонот станал толку заинтересиран за нејзините големи гради што ги пипкал колку што можел.
„Се чувствуваав како моите гради да ги допираат огромни машки раце, и притоа се обидуваат да ги цицаат со голема сила“, го опиша Франција искуството.
И додека нејзината авантура ги насмеа сите, имаше и такви кои ја навредуваа поради употреба на животно за да го промовира нејзиното тело.
Што и да била целта – успеала!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris