Ирина Шајк ја диктира модата оваа есен: Ова се единствениот пар обувки кои ќе Ви бидат потребни оваа сезона!

25 август, 2020
226711_irun_ls

Овој модел стана особено популарен минатата година па нема да биде ни помалку релевантен оваа есен

Оваа есен ќе има најразлични тековни стилови, од женствени до бајкерски.

Од една страна, балетанките ќе бидат во тренд, додека овој модел во кој Ирина Шајк ги прошета улиците на Лос Анџелес ќе биде подеднакво популарен.

Бејкерките нема да го напуштат модниот престол ниту оваа сезона, така што ќе изградат важна улога во обликувањето на стајлингот. Советот на модните експерти е да го носат со скоро сè, особено во комбинација со женствени фустани. Овој контраст на трепетливи и бунтовнички парчиња изгледа одлично.

Доколку барате совршен есенски пар чевли, изберете бајкерки. Дефинитивно вреди да се инвестира во нив, бидејќи тие можат да се носат на толку многу начини и во толку многу прилики.

escort - Korsan taksi