Ја изневерувал со многу девојки дури и кога била бремена, но сепак му дала уште една шанса па дури и се вериле?

27 декември, 2020
NBCUniversal 2016 Upfront Presentation


Клое Кардашијан (36) му даде нова шанса на кошаркарот Тристан Томпсон (29) ова лето по неговите бројни, претходни измами, а сега се шушка дека се вериле.


Ријалити вездата беше видена пред неколку дена во Бостон со огромен дијамантски прстен на левата рака додека одеше со својата двегодишна ќерка што ја доби со Тристан. Имено, Клои била таму бидејќи нејзиното момче се преселило од Кавалирс во кошаркарскиот клуб Бостон Селтикс, па таа била во околните маркети, а тој цело време бил придружуван од телохранител.

Фановите од фотографиите на прстенот заклучија дека Кардашијан се верила со Томпсон. Но ги разочара изјавата на извор близок до парот за „Дејли меил“ дека тоа не е точно. „Тој сјаен прстен на нејзината лева рака е доволно голем за Роуз од„ Титаник “да стане зелена од љубомора“

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber