„Јас сум жена чии хормони работат многу добро и никогаш не одбивам секс“- 64-годишната Крис Џенер откри пикантерии од спалната соба

20 август, 20200
profimedia-0405617231

Една од најпознатите менаџерки во шоубизнисот, 64-годишната Крис Џенер ги откри пикантериите од спалната соба. Имено, Крис не се колеба да зборува за сексот во јавноста, а во едно интервју ги откри деталите за нејзиниот љубовен живот со својот 39-годишен партнер. „Јас сум секогаш расположена за секс со моето момче Кори Гембл и тој е многу среќен заради тоа“, го започна разговорот.

„Сексот на моја возраст е одлична работа и она што моите ќерки не го разбраа е дека всушност сум толку среќна што сè уште ги имам тие инстинкти и знам дека треба да го искористам тоа. Јас сум жена чии хормони работат многу добро и не се срамам од тоа. Никогаш не одбивам секс. Кори е толку секси, што не е ни чудо што сум толку лутаста “, откри оваа мајка на шест деца.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris