Јосипа Лисац ги воодушеви фановите: На 71-годишна возраст, позираше во базенот

23 август, 2020
josipa

После тешката година, која во нејзиниот случај, покрај коронавирусот и карантин, и донесе кривична пријава за изведување химна на инаугурацијата на Зоран Милановиќ, Јосипа Лисац се одмори.

Таа на социјалните медиуми објави фотографија каде ужива во базенот со чаша во раката. Објавувата не можеше да помине без заштитниот знак, нејзината капа.

За денот поминат во базенот, музичката дива одбра едноделен костим за капење и кратко напиша: „Одмор.

View this post on Instagram

#odmor #josipa_lisac #josipalisac

A post shared by Josipa Lisac (@josipa_lisac) on

View this post on Instagram

#nature #art #peace #josipalisac #josipa_lisac

A post shared by Josipa Lisac (@josipa_lisac) on

escort - Korsan taksi