Оваа дупка „проголта“ 21 автомобили ВИДЕО

23 август, 2020
dupka

Во кинеската провинција Сечуан со денови врнеше и се создадоа инфраструктурни проблеми.

Се распадна еден голем трговски центар, создавајќи толку голема дупка што едноставно „проголта“ дваесет и едно возило, а материјалната штета беше голема.

Како што беше објавено, немало човечки жртви и никој не е повреден, а целиот настан го снимиле камерите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris