Канје и Ким ги претставија неговите нови влечки, многумина се шегуваа на нивна сметка!

3 декември, 2020
ким

Kанје создаде неколку успешни модни производи, но воспостави и соработка со познати компании како GAP или Adidas во текот на изминатите неколку години.

Музичарот и претседателски кандидат на неодамнешните избори во САД пред само пет години имаше околу 53 милиони долари долг, но тој успеа да го сврти сето тоа, а според последните информации на Форбс, тој денес тежи околу 1,3 милијарди долари.

Но, кога минатата година ги откри своите „визионерски“ обувки за трчање по цена од 400 долари, започнаа шеги на социјалните мрежи.

Ова продолжи откако Канје, со помош на неговата сопруга Ким Кардашијан, ги претстави новите влечки, Yeezy 450, а многумина на Твитер излегоа со истиот трик.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit