Карлеуша во Турција го покажа телото од досега невиден агол: Луксузот на плажата е посебна приказна

23 август, 2020
Annotation 2020-08-23 205227

Нејзината традиција продолжува – нов костим за капење секој ден

Откако го прослави својот 42 роденден во новата вила на Сењак, Јелена Карлеуша отпатува во Турција заедно со своите деца и тетката Даниела, каде што беше и пред споменатата прослава.

Од плажата на луксузниот хотел каде што престојува таа сподели фотографија во бикини, а се забележува дека е фотографирана од агол од кој порано не била фотографирана.

Нејзината традиција продолжува – нов костим за капење секој ден, па овој пат таа го покажа оној што нејзините пријатели на Инстаграм досега немале можност да го видат.

Вработен во хотел наречен Ахмед беше задолжен за посебната атмосфера на плажата, а Јелена му се заблагодари за нејзиното убаво изненадување при пристигнувањето на плажа.

escort - Korsan taksi