Ким и Канје во провокативна поза, но фановите забележаа еден детал на фотографијата!

30 јуни, 20200
hjjiik

Ким Кардашијан и Канје Вест се повеќе ги усогласуваат модните комбинации, а откако дојдоа на една манифестација пред неколку месеци во морнарско сино од глава до пети, сега решија да позираат облечени во кожа.

Двојката позираше веднаш до дрвена ограда, а ниту неговите допири ниту неговиот необичен избор на облека не привлекуваше исто толку внимание како „сценографијата“. Имено, Ким ги сподели овие фотографии на социјалните мрежи, а нејзините следбеници масовно коментираа дека треба да ги испланираат своите фотографии повнимателно затоа што се опкружени со измет на птици.

View this post on Instagram

Happy Sunday

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris