КИМ КАРДАШИЈАН СО ВИСТИНАТА ЗА НЕЈЗИНИОТ СОПРУГ! Бега од малтретирање и измами

28 август, 2020
gettyimages-1205196168-1-1598264058

Ким Кардашијан реши да направи кратка пауза од снимањето на нејзиното реално шоу Keeping Up With The Kardashians.

Таа во моментов е во Малибу и го искористи времето по снимањето за да помине време на плажа.

На неа дефинитивно и треба одмор, ако не физички, тогаш психички. Нејзиниот сопруг Канје Вест неодамна ја објави својата кандидатура за претседател на САД, но сè тргна наопаку.
Неговите испади непријатно ја изненадија јавноста. Тој откри како сакал Ким да го има своето прво дете и како Крис Џенер, мајка на Ким, го малтретирала и сакал да го стави во ментална установа.

Тој ја обвини Ким дека го изневерувала со раперот Меик Мил. Таа остана смирена и покрај обвинувањата, но и се обрати на јавноста за неговата болест.

Таа рече дека Канје е генијален, но исклучително комплициран. Биполарното нарушување понекогаш повлекува реакции од него кои не се во согласност со неговите намери.

На крајот, Канје јавно побара од Ким да му прости, што таа го стори и тие во моментов работат на зајакнување на врската, особено во корист на нивните заеднички деца.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris