Ќе даде 50.000 долари за да има најголема задница во светот! А да си ги чува паричките, криза доаѓа…

3 август, 20200
influenser

Инфлуенсерката Mели Санта (24) сака да ја има најголем задник на светот, и таа е подготвена да плати добро за тоа.

Мели има околу 413.000 следбеници на својот Инстаграм, кои споделуваат голи фотографии секој ден, а таа призна дека веќе имала неколку пластични операции, како што е бразилскиот лифт на задник, корекција на носот, две зголемувања на градите и зголемување на усните.

View this post on Instagram

👼🏻

A post shared by Meli Santa (@theonlymeliii) on

“Сакам најдобар задник на светот. Имам мисија да биде многу поголем. Мојот задник сега изгледа потполно природен, но претпочитам лажен пластичен изглед, затоа сакам да инсталирам големи импланти. Јас нема да застанам со операции сè додека не го добијам она што го сакам”, откри таа, иако хирурзите не сакаат да го изведат овој зафат.

“Многумина се восхитуваат на мојот задник и ме прашуваат каде го направив. Тие ми кажуваат дека е 100% природно и не треба да го менувам. Ме отфрлаат бидејќи поголем и тркалезен задник би изгледал непропорционален на моето тело”, објасни таа. е

„Ќе платам 50.000 долари на секој реномиран хирург кој ќе ја направи мојата желба да се оствари. Подготвенасум да патувам каде било за вистински хирург“, заклучи таа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris