Клои Кардашијан објави фотографија во костим за капење, фановите забележале нешто чудно

25 јуни, 20200
јкм


КЛОИ КАРДАШИЈАН ја откри својата нова линија на костими за капење, а во една од нив е облечена и на фотографијата што ја објави на својот Инстаграм профил. Клои позираше како лежи во едноделен црн костум на маса. Фотографијата доби над 800.000 лајкови, а фановите се воодушевени од нејзиниот изглед.

View this post on Instagram

♡ @goodamerican swim OUT NOW ♡

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Имаше и такви кои забележаа нешто чудно на фотографијата. „Долниот дел на телото не изгледа како што треба“; „Долниот дел на телото изгледа чудно“, „Прво лицето, а сега телото изгледа поинаку“, „Таа изгледа послабо од нејзините сестри кои се модели“, напишале во коментарите. Патем, Клои неодамна се пофали дека скоро ја достигнала својата идеална тежина. “Сега сум близу до мојата цел. Тежам околу 68 килограми и сакам да достигнам 63 килограми. Сонувам за тоа”, рече Кардашијан.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris