Кога патува, патува во стил: Џорџина Родригез открива како изгледаат нејзините летови со приватен авион!

8 декември, 2020
гииг


Благодарение на нејзината врска со еден од најпопуларните и најдобри фудбалери на денешницата, Кристијано Роналдо, атрактивната Џорџина Родригез доби можност да ужива во животот наменет само за „избраните“. Милиони сметки на неговата сметка се доволни за Џорџина да ги испроба сите придобивки од удобниот живот, што вклучува лет со приватен авион.

На својот Инстаграм профил, Џорџина Родригез се пофали друг пат во непознат приватен авион, а на своите следбеници, кои бројат 22 милиони им откри и како изгледа сето тоа.

Облечена во искинати фармерки, но и дизајнерска јакна, чизми и шал, кои ‘врескаат ’од далечина со познатото лого на Диор, Џорџина најпрво беше фотографирана пред приватен авион, а потоа и внатре.

На една од фотографиите, таа ги спушти грбот на своите кожни седишта и спиеше со нејзината ќерка Алан Мартин покриен во скапо ќебе од Диор, пред да ја игра Уно со најстариот син на Роналдо.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1360518.jpeg

Држејќи го Алан Мартин во скут, таа наздравува со чаша непознат пијалок, гледајќи со насмевка во камерата, додека на последната фотографија е фотографирана од позади во зимската јакна на Диор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit