Кога прекрасното тело на Хајли Бибер остава без зборови…

14 јуни, 20200
фдгфд

Хејли Бибер и понатаму е една од најголемите модели во Америка и не е тешко да се види зошто Џастин Бибер се вљуби во неа. Двојката ги обнови своите завети со црковна свадба на 30 септември 2019 година, а Џастин ја прогласува својата љубов кон својата невеста повеќе од две години. Двојката планира да има деца, но дотогаш, Хејли го изложува своето неверојатно тело и ја прикажува својата беспрекорна фигура во серија пози на бикини и снимки за моделирање. Таа неодамна сподели фотографија од себеси во бикини додека е во карантин и нејзините обожаватели сакаат да го следат стилот на Хејли и да ја пронајдат облеката што ја носи.

Еве некои од неодамнешните фотографии на Хејли кои внесоа немир, бидејќи русокосата убавица ја покажува нејзината чудесната фигура.

Хејли ја покажа својата чудесната фигура додека носеше дводелен костим за капење. Сликата има повеќе од 1,4 милиони лајкови и е направена додека Хејли и Џастин се во карантин.

View this post on Instagram

quarantine sweat

A post shared by Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber) on

Како и многу луѓе кои биле во карантин, Хејли Болдвин објави неколку фотографии каде откри дека и недостасува сонце. Кога пандемијата започна, Хејли и Џастин се преселија во Канада и се занимаваа со зимски активности како скијање. Хејли сподели неколку фотографии во Јамајка. Сега парот се врати дома во сончевата Калифорнија

Хејли ја покажа својата флексибилност во магазинот „Еле“ каде што настапуваше додека позираше . Хејли нема еден грам маснотии на своето тело.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris