Кристијан Голубовиќ подготвува погреб во Задруга! Публиката за прв пат ќе види ВАКВО НЕШТО!

24 август, 2020
zadruga kristijan

Кристијан и порача на старлетата Станија Добројевиќ дека би било подобро да „се држи“ подалеку од него

Кристијан Голубовиќ вели дека ќе го погреба секој што ќе го вознемирува во „Задруга 4“, која започнува на 6 септември! Голубовиќ рече дека овој пат влегува во реалното шоу со подготвени тактики и дека никогаш нема да поштеди никого.

– Кога ќе почне реалното шоу, публиката ќе има можност да ја запознае мојата друга страна. Јас нема да „бркам“ девојки како порано затоа што имам сопруга и женско дете кои веќе порасна и разбира некои работи. Сигурно не сака да го види нејзиниот татко како легнува во кревет со Станија Добројевиќ или Јелена Круниќ! Овој пат влегувам со добро подготвени тактики. Јас нема да штедам никого, и вербално ќе погребам секој што ќе ме огорчува и ќе застане на мојот пат. Мотивот за моето влегување се исклучиво парите што сакам да ги заработам за моето семејство. Мојата ќерка и сопруга се најважните работи сега за мене – вели Кристијан.

Криминалецот вели дека би било подобро старлетата Станија Добројевиќ да остане подалеку од него:

– Јас се сметам за универзум во однос на Станија, што за мене е само капка во океанот! Тогаш, зошто би се занимавал со неа на било каков начин? Станија е девојка која не сака да биде игнорирана. Ако започнете да ја игнорирате, таа ќе се разбуди во рајската градина. Станија не би била ниту на мапата во „Задруга“ ако не се дружи со некого или ако не најде маж за врска. Јас бев шокиран кога слушнав пред некој ден дека одамна сум и изјавил љубов! Тоа никогаш не се случило и не знам што и значи да шири такви невистини. Таа веројатно во нејзината глава верува дека е вистина – рече Голубовиќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris