Кристијан и Станија се расправаа во емисија: „Само ќе те прашам, дали беше бремена на Фарма 6?“

8 август, 20200
Annotation 2020-08-08 131444

Тие беа интимни на Фарма 6 и сега еден на друг „си набиваат на нос“ се штто се случи

Кристијан Глубовиќ беше гостин во емисијата „Амнезија“ со Бора Сантана, како иден учесник во Задруга 4. Тој ги коментираше љубовните искуства во реалните шоуа, па се допре до Фарма 6, каде имаше многу блиска врска со Станија Добројевиќ.

– Јас претерав во Фарма 6 и не се срамам, но жалам затоа што ја повредив сопругата. Ставив една чесна жена во ситуација да плаче, да се срами од мене и јавно и се извинувам, иако илјадници пати и се извинив. Тоа беше шоу-бизнис, возев 5 девојки кои се заљубија во мене, иако изгледаше како цици-мици – рече Кристијан.

Исто така, на прашањето дали има привилегии за влез во четвртата сезона на реалното шоу „Задруга“, Голубовиќ откри дека нема.

Во емисијата се вклучи и Станија, кој толку добро го „изриба“ Кристијан, па дојде до расправија.

– Каде си Кики, разбојнику стар? – му рече на почетокот, и го праша дали го сменил телефонскиот број заради неа.

– Кој телефонски број? Имам еден телефонски број, откако излегов од затвор, имам нов број – одговори Кристијан.

– Во ред, второ прашање, зошто ги избриша сите пораки што ми ги пишуваше? – Станија продолжи да го испрашува.

– Никогаш не сум праќал, никогаш не сум ни избришал пораки, не знам од каде ти е тоа – Голубовиќ остана со своите тврдења.

– Во ред, јас ги имам снимените пораките пред да бидат избришани. Кристијан знае кога беше, тоа беше по Фарма 6, а ова беше знаеш кога – испреплетува Станија.

– Па, таа го исекла она што и требало, Ивана седеше до мене, разговаравме, дојдов од Краљево во Белград, да се сретнам директно. Ќе додадеме само кој во кого беше заљубен во Фарма – рече Голубовиќ.

– Не бев заљубена! Ако влезам, нема да биде добро, нема да манипулираш. Слушам што зборуваш и навистина не верувам во тоа! Излегува дека сите биле заљубени во тебе! Добро, Кристијане! Одиш на полиграф заради пораките и ова, а потоа бројот се смени – одговори Станија.

– Станија, си замислила дека си најубава жена на овој свет! Немав емоции кон тебе! Работата ти е да дрдориш, но ќе те вратам на место кога повторно ќе се видиме – продолжи Голубовиќ.

– Ми седна на грб откако излезе од затвор, има “Задруга”, тоа ќе трае со месеци, ќе се видиме таму – додаде Добројевиќ.

– Само ќе те прашам, дали беше трудна на Фарма 6? – ја провоцираше Кристијан со насмевка, на што таа остана нема.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris