Куќната помошничка откри што пронашла во плакарот на Анџелина Џоли!

30 август, 2020
Angelina-Jolie

„Мислам дека Анџелина Џоли е многу разиграна и сака да биде груба“, изјави поранешната куќна помошничка на 45-годишната актерка, која на американските медиуми им откри неколку сочни детали од спалната соба на една од најубавите жени во светот. „Додека го средував плакарот, видов огромна кутија со многу прашина на неа. Решив да го пребришам и во еден момент го извадив капакот од кутијата за да го исчистам подобро, но тогаш бев изненадена од содржината. Во кутијата имаше над десет помагала за секс, и морам да признаам дека никогаш дотогаш не сум видела некои уреди. Всушност, јас дури и не знаев дека постојат ’, откри за американските медиуми домаќинка која работела за Енџи во времето кога сè уште била во брак со Бред Пит.

View this post on Instagram

😍😍 #AngelinaJolie

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolie_offiicial) on

Од содржината , заклучив дека Анџелина сака ропство. Имаше секакви ланци, каишки и кожни работи – од градници, гаќички до затворачи. Еднаш ја слушнав како и кажува на пријателка дека обожава кога Бред е груб и кога и прави непослушни работи. Иако однадвор изгледаше многу мирно, тивко и повлечено, се чини дека зад затворени врати е тотално спротивно – додаде споменатата кучна помошничка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris