Љубовницата „скокаше“ врз него додека Меланија спиеше во другата соба…

28 август, 2020
profimedia-0540010685

Мајкл Коен, поранешен адвокат на американскиот претседател Доналд Трамп, кој отслужува една од трите години затвор за учество во сомнителни исплати на две жени, финансиска проневера и лажење на Конгрес, ја откри тајната на љубовниот живот на Трамп. Не е непознато дека бракот помеѓу 74-годиниот Трамп и 50-годишната Меланија Трамп не е идеален и дека Трамп со години ја изневерува својата сопруга, но некои детали јавноста досега не ги знае. Имено, Коен неодамна ја објави книгата „Нелојалност: Вистинската приказна за поранешниот личен адвокат на претседателот Доналд Ј Трамп“, во која тој безрезервно го опишува излегувањето на Трамп во ноќните клубови и неговиот став кон жените.

Коен рече дека не е чудно актуелниот претседател на САД да ја внесе својата љубовница во куќата и дека воопшто не ја крие од сопругата. ‘Неколку пати љубовницата спиеше со него додека Меланија спиеше во собата до него. Тие имаат таков однос, таа знае што прави “, рече поранешниот адвокат, додавајќи:„ Во клубовите во Лос Анџелес, тој уринираше на девојките, како и на оние што се со него, но ќе можете да прочитате за сето ова во мојата книга “, рече тој.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris