Лошата врска со славниот актер ја уништи: Се опивала за да може да го поднесе Леонардо ДиКаприо

10 август, 2020
сддссс

Жизел Бундчен откри како изгледала врската со славниот актер. Имено, Леонардо Ди Каприо бил „неподнослив“ до тој степен што Жизел Бундчен започна да пие за да се справи со него! Тие беа во врска пет години, а Жизел рече за „Портер“ дека до крај таа морала да „подмачкува со алкохол“ за да го поднесе Леонард. “Престанав да чувствувам било што и се обидов да се самоубијам со цигари, алкохол и прекумерна количина на работа. Дали бев сама во обидите да се истражувам себеси и животот додека тој останува ист? За жал, одговорот е” да “. Се обидов да се справам со моите проблеми, тој не “. Таа рече.

Во 2005 година, Жизел го остави актерот познат по „сериските“ врски со модели и влезе во романса со спортистот Том Брејди. Двојката денес има син Бенџамин (9) и ќерка Вивијан (6).

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris