Луѓето забележаа нешто интересно за февруари 2021 година: „Ако го доживееме…“

4 декември, 2020
eaa2c05a-7033-458c-96c1-8d18ac2f3c1a


ЕКИПАТА забележа нешто интересно на социјалните мрежи во февруари 2021 година.

Имено, следниот февруари започнува во понеделник и завршува во недела, па на календарите (кои започнуваат во понеделник и завршуваат во недела) изгледа „многу смирувачки“, пишуваат твитерџиите.


Сепак, имаше и такви кои се побунија. „Мојот календар започнува во недела“, напишаа тие.

„Штета, тогаш ќе мора да тагувате и до февруари, додека ние останатите ќе уживаме во тоа“, им возврати авторот на твитот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit