Мајката реагираше поради „жешкото“ издание на Рита Ора

27 јуни, 20200
fg

Пејачката Рита Ора е активна на социјалните мрежи каде често споделува различни ситуации од приватниот живот со своите обожаватели. Едно од нејзините објавувања привлече посебно внимание, што најдобро го илустрираат 750 илјади лајкови и илјадници пофални коментари што ги доби на објавата. Станува збор за албум на фотографии од кои позира во црвен градник, и раскопчани пантолони.

View this post on Instagram

Can’t find my bikini. 🥴

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on


„Не можам да најдам бикини“, напишала пејачката со објавување на Инстаграм, а меѓу бројните коментари се најде и една напишана од нејзината мајка :


„Добро е што ги најдe пантолоните“, рекла нејзината мајка Вера, па така собра и бројни лајкови. Патем, Рита Ора со своите 16,1 милион следбеници, често споделува објавувања во жешки изданија, а нејзината мајка, која по професија е психијатар, редовно коментира за ваквите изданија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris