СЕ СОБЛЕЧЕ МАРИЈА ШЕРИФОВИЌ ! На луксузна јахта ги покажа потемнетите нозе и колку е ослабена!

27 август, 2020
download

Марија Шерифовиќ замина во Америка, со цел да се одмори од сè и тешката состојба поради пандемијата на корона вирус.

Бидејќи скоро цело време го минуваше во Белград во нејзиниот стан, сега реши да се посвети целосно на себе и да ужива во секој момент.

Пејачката отиде на луксузно крстарење со јахта, го соблече во костим за капење да го фати сонцето на палубата и да се сонча.

Таа ги покажа веќе потемнетите нозе, каде можете да видите како Шерифовиќ ослабела.

escort - Korsan taksi