Меган и Хари во паника. Дали му е загрозен животот на малиот Арчи?

10 јуни, 20200
кјнкјн

Иако се чинеше дека со одењето во Америка конечно ќе се здобијат со мир и приватност, се чини дека 38-годишната Меган Маркл и нејзиниот сопруг, три години помладиот принц Хари, привлекоа уште повеќе внимание на јавноста и медиумите со нови фотографии од парот. Токму заради горенаведеното, неодамна беше напишано дека принцот се плаши затоа што беспилотните летала летаат околу нивниот дом, а сега Us Weekly наведува дека Меган и Хари се плашат дека нивниот едногодишен син Арчи може да биде киднапиран од терористи.

Тие буквално живеат во страв и постојано гледаат зад себе. Тие дури и не можат да се релаксираат во нивниот двор затоа што се плашат дека постојано се следени. Тие се најзагрижени за Арчи и неговата безбедност , откри извор за споменатите медиуми, додавајќи дека парот се плаши дека терористите би можеле да го киднапираат нивниот едногодишен син.

Да потсетиме, портпарол на локалната полиција потврди дека на 20 март годинава, непознати осомничени оперирале со дронот, а последен пат дронот летал над Хари и Меган, додека играле со Арчи покрај базенот. Исто така, фотографите постојано ги следат во автомобили секој пат кога ќе ја напуштат вилата, што дополнително ја загрозува нивната безбедност.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris