Моделот ги изненади сите со изјавата што и недостасувало најмногу во изолација

29 мај, 20200
Screenshot_2020-05-28 I ona je samo čovjek Otkrila što joj najviše nedostaje u izolaciji pa iznenadila priznanjem(6)

Бар Рафаели, која може да се пофали дека е една од најуспешните модели на светот, ги развесели своите фанови на социјалните мрежи со тоа што им кажа што најмногу и фалело во периодов на изолација поради корона вирусот.

34 годишниот модел изјави преку фотографиите во минијатурно бикини дека најмногу и фалат пријателите, празниците, можноста да се опушти и да испие чаша вино, лежерното однесување и глупирање но и гламурозните евенти.

Таа изолацијата ја поминува во друштво со сопругот и нивните 3 деца во фамилијарниот дом во Израел.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris