Моментот кој сите го очекуваат веќе 19 години: БРЕД ПИТ И ЏЕНИФЕР АНИСТОН ПОВТОРНО ЗАЕДНО!

18 август, 20200
1294414

Зад Џенифер Анистон и Бред Пит се многу засебни успешни проекти, но се чини дека беа потребни 19 години од нивното заедничко појавување во „Пријатели“ за двајцата неволно да прифатат понуда да се појават во истиот проект.

Комичарот Дан Кук, кој наскоро ќе го претстави својот нов проект ‘Feelin’ A-live ‘, виртуелно заедничко читање на сценариото на легендарниот тинејџерски филм’ Fast Times at Ridgemont High ‘од 1982 година, успеа да собере некои од најголемите актерски имиња на денешницата. Покрај нив, во проектот се вклучени и Џими Кимел, Џулија Робертс, Метју Меконахи, Морган Фримен, Хенри Голдинг, Шиа ЛаБоуф, Спиколи и Шон Пен. Тогаш Шон Пен го прослави споменатиот филм во 1982 година во кој глумеше како 22-годишник.

Поранешните сопружници Анистон и Пит, кои од неодамна се во пријателски односи, исто така одговорија на поканата. Тие не биле во контакт долги години заради лошиот развод во 2005 година кога Пит ја напушти Џенифер заради Анџелина Џоли.

После разводот од Анџелина во 2016 година, актерот постепено повторно стапи во контакт со Анистон и денес се во пријателски односи. Пред неколку месеци, тие ја заинтригираа јавноста со своето однесување на наградите „ Screen Actors Guild“. Романтичните насмевки, погледи и допири на поранешните сопружници, им вратија на сите надеж дека оваа славна двојка ќе се обиде повторно да ја обнови својата љубов. Блиски пријатели на познатите актери веднаш ги отфрлија ваквите гласини, велејќи дека Пит и Анистон биле само добри пријатели.

И покрај сите лоши периоди што ги имаа во животот, згодната актерка и подеднакво привлечниот актер се подготвени конечно да работат заедно пред камерата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi