На мажите, буквално, не им е добро: Анастасија го покажа СОВРШЕНИОТ ЗАДНИК и го запали интернетот (ФОТО)

28 август, 2020
slavlje_povodom_rodjenja_zeljk__245822__photo_E-Stock_caslav_vukojicic

Таа знае како да се фотографира!

Анастасија Ражнатовиќ, покрај тоа што сака и знае да ужива во животот, знае и да се фотографира така што социјалните мрежи да горат

Како што е познато, таа веќе некое време минува на море во Црна Гора, каде отиде со приватен авион, а ние имавме можност да ја видиме во разни провокативни изданија и костими за капење досега.

Сепак, таа успеа да најде начин повторно да ја запали имагинацијата на мажите и да ги натера жените да и завидуваат на добра линија.

Анастасија беше фотографирана како лежи на стомакот на јахта, во едноделен, црн костим за капење, а нејзиниот совршено извајан задник дојде до израз.

„Кога ќе зајде сонцето“, стави во описот на фотографијата, а коментарите само се множеа: „Преубава си“, „Не ми е добро“,се само некои од нив и тие се целосно оправдани.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris