На одмор во родниот Бразил: Згодната бринета не се откажува од трендот што или го сакате или го мразите

31 декември, 2020
1380144

Позната како голема обожавателка на бохо стилот на облекување и моделот tie-dye, што стана голем моден тренд во годината обележана со пандемија, овој поранешен ангел на Викторија Сикрет уште еднаш ја покажа својата љубов кон овој стил.

39-годишната Амбросио ја одржува својата манекенска линија во спортот, особено во одбојката на плажа, а овој пат тоа го истакна со розово бикини украсено со популарната шема tie-dye.

Поранешниот ангел од Викторија уште еднаш вешто позираше за дежурните папараци на песочните плажи во Бразил, а своето бикини издание дополнително го стилизираше со низа ѓердани во бохо стил.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber