На сликата има 30 парови, а само еден е совршен за време на просидбата – дали забележувате кој е тој?!

2 август, 2020
parovi

Идеална загатка и едно од решенијата за заострување на видот.

На сликата се прикажани 30 парови и ист број мажи кои ja бараат раката на нивната девојка.

Само еден пар се разликува од другите на некој начин. Дали гледате кој е тој?

Што мислиш? Признајте дека не е лесно.

Дали се откажавте или сепак успеавте да видите кој пар е совршен?

Ако се откажавте, решението е во третиот ред и човекот кој го крие прстенот зад грб.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris