Најдобриот пријател на принцот Хари не беше поканет на венчавката заради зборовите што и ги кажа на Меган

10 август, 20200
vencavka

Ова се наведува во најновата книга „ Finding Freedom: Harry, Meghan and the Making of a Modern Royal Family “.

Скипи го советувал принцот да не брза со свршувачката и венчавката и да се обиде прво да живее со Меган за да ја запознае подобро, пишува британскиот „Телеграф“.

Сепак, на Хари воопшто не му се допаднал тој совет, иако тој бил од неговиот најдобар пријател.

„Тоа го повреди Хари затоа што некој со кој беше толку близок не веруваше во неговиот избор“, рече неименуван извор.

На овој начин, Хари го казни Скапи, а изворот додава дека пријателите се одалечиле уште од тогаш.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris