Најдобрите летни модни комбинации на Кејт Мидлтон!

10 август, 20200
сфсд

Војвотката од Кембриџ е позната по автентичното кралско однесување, но и по нејзините фустани, кој му прилегаат на член на кралското семејство, но со допир на свежина и личен печат што го носи на своите стајлинзи.

View this post on Instagram

BBC

A post shared by HRH The Duchess of Cambridge (@katemiddletonofficial1) on

View this post on Instagram

The Nook East Anglia Children’s Hospices

A post shared by HRH The Duchess of Cambridge (@katemiddletonofficial1) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi