НАЈДОБРОТО ЗАПОЧНУВА ПО 23 ЧАСОТ КОГА ПАЃААТ МАСКИТЕ И ОБЛЕКАТА! Девојка раскажува за ноќта помината на секс забава!

20 август, 20200
804285_666-1000x0_ff

Сето ова се случува во елитен лондонски клуб чија клиентела е сексуална елита од целиот свет.

Ден пред оваа забава, добив е-пошта со адреса, заедно со правилата што ќе важат за забавата. Ова беше мојата прва секс забава. Сексот со странци, особено со многу од нив, не е нешто што ме привлекува. Но, сакав да доживеам нешто ново, така што кога еден пријател од Лондон ми предложи мене додека го посетував, се согласив. Сакав да видам точно како изгледа.

И вие немате пристеп така лесно на забави како оваа. Прво, треба да аплицирате преку страницата, да ги прикачите вашите фотографии и вашата кратка биографија. Само кога добро ќе ве проверат, одлучуваат дали сте прифатени, затоа што организаторите сакаат да бидат сигурни дека сè ќе биде според прописите и дека сите ќе бидат безбедни.

Правила

Правилата што ги добив беа следниве: Мажите не смеат да им пристапуваат на жените. Не им е дозволено да влегуваат сами во „игра“ или да се задржуваат ако останат сами. Тие секогаш треба да чекаат да бидат поканети. Секој мора да се однесува кон сите со почит. Не значи не, без прашања и појаснувања. Нема телефон или камери. Секој мора да има маски. Нема озборувања. Сè што се случува во клубот останува во клубот.

Вратата се отвора во девет часот навечер. Жените пристигнуваат во балски фустани, а мажите во костуми и фракови. Мобилните телефони се оставаат веднаш на влезот.

Од 9 до 11 гости се среќаваат и се дружат. Во 11 вратата се затвора и никој веќе не може да влезе. Тогаш луѓето можат да ги соблечат маските и облеката и да започнат да играат. За жените е прилично тензично затоа што мажите се во друштво на други жени, така што не знаете дали сакаат воопшто да им пристапите. Не знам дали треба само да седнам и да направам секси пози и да чекам некој да ми пријде или да нападнам веднаш? И што треба да кажам? “Извинете, дали сте за секс?” Покрај сето тоа, носев тешка и голема маска од Венеција, што ми го отежнуваше дишењето и едвај можев да видам, па се тетеравен низ масата луѓе.

Во една од малите простории, влегувам и гледам куп раце, нозе, гради и интимни делови, така што не можам да претпоставам колку луѓе се во купот.

Претпоставувам дека е поминало 11, па решив да ја соблечам облеката и маската. Купив специјална секси долна облека за оваа пригода и возбудена бев да ја покажам. И мојата пријателка Никол го соблекува фустанот и скоро веднаш ни се приближува жена со неверојатен задник и ми кажува дека долна облека ми е убава. Нејзиниот придружник се согласи со неа. И сега ми е јасно како оди – дел комплименти, дел флерт и сè е подготвено. Колку само погрешнив.

Додека јас и Никол одиме со новото друштво по спиралните скалила, слушаме некој бас, но без мелодија. Влегуваме и гледаме само куп голи тела на огромен кревет. И се чини дека веднаш штом седнете таму, вие автоматски се согласувате со сè, затоа што сите допираат сè околу нив, без да бараат. Не гледам некој да се жали, но не гледам некој навистина поврзан. Колку повеќе гледам, толку повеќе приметувам само еден куп луѓе што само механички водат љубов, без контакт со зборови или поглед.

Мажот на тој начин води љубов со жена покрај двојка која го прави истото. Потоа, одеднаш, едната од нив само посегнува и ја допира другата жена, дека тој дури и не ја погледнал претходно, ниту пак таа го погледнала. И, вистинско чудо е што никој случајно не втурнува нога во нечија уста или слично. Чудно да се води љубов со некој со кој сте имале помалку интеракција, како со некој што стои до вас на јавен превоз.

Само ние четворицата во тој момент не водиме љубов со никого. И се потсетувам на мојата баба затоа што таа би го имала истиот израз на лицето ако чудесно се најде во оваа ситуација. Но, за околу еден час, додека разговараше за Брексит со мажот кој е во нашето друштво, Никол ја бакнува неговата девојка. И, тогаш девојката го отвори неговиот шлицот и започнува орален секс без некоја волја, и може да се види дека никој од нас навистина не езаинтересиран. Во еден момент заспав од пијанство и здодевност. Се будам и гледам наоколу. Сите околу мене сè уште водат убов.

Околу два часот наутро вистинската забава штотуку започнува, но ние сме подготвени да одиме. Одиме на клупска турнеја со нови пријатели, и размислувам никогаш повторно да не се вратам на секс-забавата. И од сите нешта, се сеќавам само на една сцена што ми се допадна. Многу убава русокоса е во клинч со подеднакво згоден мрачен човек со долга кадрава коса. Тој е на колена на каучот, неговата бела кошула е одвртена, а таа е на грб, толку завиткана што нејзината долга руса коса се влечеше на подот. Силиконските гради стојат на место додека ритмички влегува во неа, без збор. Потоа двајцата испуштија крик, тој ѝ ја отстранува косата од челото и нежно ја бакнува на челото. Тој ги влече пантолоните и ја напушта просторијата. Го видов повторно подоцна, овој пат тој беше со црвенокосата покрај огништето и го стори истото. Се чинеше дека тој направил некаков стар ритуал, кога зборовите не биле потребни за секс.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris