НЕ ИЗГЛЕДАШЕ УБАВО ЗА ДЕВОЈЧЕ ОД 13 ГОДИНИ! Кирстен Данст раскажува за непријатно искуство со БРЕД ПИТ

26 август, 2020
PRC_81208660

Минатата година се одбележа 25-годишнината од прикажувањето на култниот филм, а во таа прилика актерката реши да зборува за нејзиното непријатно искуство.

Кирстен Данст откри дека нејзиниот прв бакнеж со Бред Пит на екранот бил првиот во реалниот живот, но дека тоа било ужасно искуство за неа.

foto: Profimedia

Американската актерка уште во 1994 година, кога имала само 11 години, добила улога во филмот „Интервју со вампир“. Таа глумеше филмски бакнеж со Бред Пит, а потоа во неговите триесетти години.

Бидејќи годинава се одбележува 25-годишнината од прикажувањето на филмот, актерката зборуваше за тоа искуство.

– Беше одвратно. Стојам зад оваа изјава. Би било болно ако единаесетгодишно девојче го сакаше тоа. Сигурно би рекле дека нешто не е во ред со тоа дете – рече таа за Забава денес.

Пред неколку години, таа откри дека како тинејџерка во тоа време, воопшто не било интересно да се бакне со холивудски заводник.

– Сите во тоа време велеа: ‘Колку сте среќни што го бакнавте Бред’, но јас мислев дека е одвратно. Јас не се бакнав со некој друг се додека не наполнив 16 години.

Сепак, Кирстен секогаш имала само комплименти и пофалби за Бред, но и за Том Круз со кого глумеше во филмот.

– Тие беа многу драги, тоа снимање беше нешто што никогаш порано не го доживеав. Ме третираа како да сум нивна помала сестра. Знаев дека се sвезди, јас бев нивна обожавателка – рече таа во едно шоу.

Патем, Кирстен уште како девојче доби улога. Веќе на седумгодишна возраст глумеше покрај Том Хенкс, а на 12-годишна возраст стана славна по улогата во „Интервју со вампир“ и беше номинирана за Златен глобус. Покрај Бред Пит, во тој филм стоеше рамо до рамо со Том Круз, а се верува дека нејзината улога била клучна за понатамошниот развој на нејзината кариера.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris