Не му е доволна една, па има ПЕТ?

31 декември, 2020
profimedia-0370867906 (1)

Американскиот филмски актер, режисер, сценарист и продуцент, Џорџ Клуни, покрај бројните хитови на големото платно, е познат и како еден од, според многумина, најзгодните мажи во Холивуд. Но, што ако ви кажеме дека овој заводник ќе го прослави својот 60-ти роденден за неколку месеци?

Иако можеби не дава таков впечаток, но на 7 мај Џорџ ќе има 60 години и ќе зачекори во седмата деценија од животот, актерот веќе подготвува спектакуларна јубилејна прослава на роденденот.

George Clooney

Според неименуван извор за споменатиот медиум, за 60-тиот роденден, sвездата на филмот „Океан 11“ нема да има само една, туку дури и пет прослави низ целиот свет. Италија, Мексико, Европа, Велика Британија и САД – за неколку месеци овие земји треба да бидат домаќини на актерот и круг на најблиски пријатели кои треба да му се придружат на развратната забава за роденден.

Иако магазинот не навлегуваше во деталите за овие прослави, изворот откри дека Џорџ планира да го прослави роденденот со неговата сопруга и тригодишните близнаци, Александар и Ела, но му треба и забавна забава во друштво на пријатели мажи. „Џорџ може да биде посветен сопруг и грижлив татко, но тој исто така сака да се забавува со момци кога Амал не гледа“, објасни изворот.

George Clooney
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber