Неверство или нешто друго? Протекоа детали од брачниот живот на Џорџ и Амал Клуни! (ФОТО)

12 август, 20200
kluni

Во последно време, еден од најпознатите парови во Холивуд, Амал и Џорџ Клуни, минува низ брачна криза.

Имаше различни причини за разводот: од актерот кој се грижи за безбедноста на своите деца, близнаци Ела и Александер, поради заканите што неговата сопруга ги добила заради неговиот политички ангажман, до фактот дека Џорџ е всушност неверен кон својата убава сопруга.

– Џорџ не беше навикнат да се наредува и не можеше да издржи, а Амал почна да ја задушува целата врска и не и се допадна фактот што таа постојано мораше да се чисти по него – изјави извор за странски медиуми.

Како стануваа погласни гласините, Џорџ реши да го пробие тишината преку неговиот тим за односи со јавност. Тој тогаш негираше дека се разведува, но сега се појавуваат информации во врска со тоа дека брачните несогласувања се повторно актуелни.

View this post on Instagram

#georgeclooney #amalclooney

A post shared by Bize Güzellik Lazım 💓 (@bizeguzelliklazim) on

Двојката, наводно, се расправа затоа што Џорџ често патува во Италија, што на Амал и пречи и се грижи, пишуваат странски таблоиди. Адвокатката не сака да ја смени адресата за живеење затоа што не сака прави пауза во кариерата.

Џорџ еднаш истакна дека не сака да го коментира неговиот приватен живот, но извори блиски на парот тврдат дека тие работат напорно за решавање на оваа брачна криза.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi