Невестата држела микрофон а тој држел вибратор на далечина!

27 август, 2020
невеста

Сексуалната игра на младенците е дефинитивно нешто лудо со кое тие го започнаа својот брак, но ќе го паметат за тоа што невестата едвај успеа да даде говор до крај – со оглед на тоа што нејзиниот сопруг истовремено ја задоволуваше со секс играчка

Кога станува збор за свадби, ние имаме тенденција да ги мислиме на нив како традиционални, класични и празнични прилики, но еден пар младоженци дефинитивно одлучи дека тие нема да бидат „досадни” и оптоварени на нивниот ден.

Во написот за BodyAndSoul.com неименуваната невеста призна дека таа и нејзиниот сопруг се согласиле да носат секс играчка под венчаницата – како нивно „нешто ново“, традиција во која невестата мора да носи нова работа што ќе и донесе среќа.

Жената објаснила дека имале две свадби, една во САД каде има семејство, а другата во Австралија, каде што живее семејството на нејзиниот сопруг, пренесува The Sun.

Пред втората венчавка, нејзиниот сопруг реши да  даде мини вибратор што може да се контролира од далечина, односно преку мобилна апликација. Тие се согласија дека таа ќе го носи тоа на самиот ден.

Младоженецот управувал со уредот од неговиот телефон, зголемувајќи ја и намалувајќи ја моќта како и кога сакал.


Претежно беше безопасно и забавно во текот на целата вечер – сè додека не дојде време невестата да одржи говор.

– На почетокот ништо не се случуваше, па затоа мислев дека тој заборавил на тоа или дека е премногу вознемирен од дружење или танцување, но потоа следуваа говори. Тој стана, го одржа својот говор, а потоа дојде мојот. Кога започнав, тој го засили интензитетот на вибрациите. Бев натопена во ладна пот и почнав да се изгледам како да очајно морав да одам во тоалетот. Луѓето ме погледнаа малку чудно, а потоа го забележав лицето на мојот сопруг со најголемата насмевка досега. Очигледно беше дека тој навистина уживаше во таа моќ – рече таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris