Ретки фотографии од Ким Кардашиан – Го покажа своето тело без фотошоп

27 август, 2020
ким карда

Додека таа позираше за нејзиниот фотограф да ги сними најдобрите можни снимки од голото тело, папараци се најдоа и на плажа. Суровите фотографии од телото на  sвездата излегоа во јавноста и сите беа шокирани.

Семејството Кардашијан е познато по естетски корекции и прекумерно уредување на фотографии. Во повеќето случаи, фотографиите направени од папараците не се ни слични на оние објавени од познати сестри на социјалните медиуми. Целта на ловот на фотографот сега беше Ким Кардашијан (39).

Кардашијан беше во мексиканското одморалиште Кабо, Сан Лукас каде позираше за нова кампања за нејзиниот бренд KKW beauty. За разлика од многу жени, Ким ја облече шминката и ја среди косата за на плажа, а облече и розов костум за капење.

Додека таа позираше за својот фотограф за да ги сними најдобрите можни снимки од нејзиното голо тело, папараци се најдоа на плажата и ја „фатија“ неподготвено. Ким никогаш не зборувала за пластичните операции што ги претрпела, но се шпекулира дека ги зголемила задникот, градите и го поправила лицето.

Иако нејзиниот брак е сè уште несигурен, Ким не му посветува премногу внимание на тоа. Веќе во првите денови по скандалот, таа се врати на работа, а очигледно е дека таа сè уште работи со полно работно време.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris