НИКОЈ НЕ ОЧЕКУВАШЕ ДЕКА ЌЕ ГО НАПРАВИ ТОА НА СВОЕТО ЛИЦЕ! Вејко Ражнатовиќ го промени својот имиџ

31 август, 2020
302723_veljko-raznatovic-28082020-0012_ff

Тој не експериментира со својот изглед, но сега реши да промени нешто


Веjко Ражнатовиќ покажа малку поинаква слика! Тој не е познат како некој што драстично го менува својот изглед со текот на годините, но сега реши да експериментира.

Имено, Веjко реши да ги пушти мустаќите.

<p>Ne eksperimentiše sa svojim izgledom, ali sada je odlučio da nešto promeni u svom izgledu</p>


Тој призна дека неговото семејство го поштедило во „ноќните смени“ во грижата за неговиот син Жеjко пред натпревар.

“Имам многу помош од мајка ми, тетка ми, семејството од страната на мојата сопруга, правам се што прават сите татковци, тие само ме поштедија малку до натпреварот, така што ги немам тие ноќни смени. Мајка ми се грижи за него ноќе, ние преку ден, но тој е мирен, тој е многу добар. Како да не го однесам на натпревар, веднаш да гледа “, рече Веjко.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris