Новата колекција на Ријана е брутална: Пејачката дизајнираше секси сандали, само за оние кои имаат храброст!

14 август, 20200
225939_ri-ri_ls

Покрај успешната колекција за шминка – „Fenty“, Ri Ri неодамна ги здружи силите со дизајнерката по име Амина Муади и оваа соработка родила едни многу смели сандали!

Дизајнот што Ријана го смисли е уште еден показател дека Ri Ri е БОГ и девојка пред своето време! Бидејќи сандалите се, навистина, само за храбрите …

Дизајнерката Амина Муади со која Bad Gyal Ri Ri дизајнираше нов модел на сандали, прави скулпторски сандали и сандали кои се носат низ целиот Холивуд, а Ријана е голем љубител на нејзините дела и често можеме да ја видиме во нејзините модели на чевли.

Моделите што се создадоа како резултат на оваа соработка се навистина „woow“, а социјалните мрежи веќе горат поради овој секси модел на сандали, кои можете да ги најдете под хаштагот #Release720.

Како што веројатно претпоставите, ова е смртоносен секси модел кој без сомнение ќе биде распродаден за миг.

Сакав да создадам обувки што претставуваат муза и бренд: силна, но рафинирана и женствена“, рече дизајнерката.

Колекцијата е придружена со низа феноменални уметнички фотографии, направени на различни локации во Париз.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris