НОВАТА колекцијата за шминка на ЛЕЈДИ ГАГА е лансирана во дваесет нови нијанси…

9 август, 20200
bozanstveni-noviteti-u-beauty-kolekciji-lady-gage

Колекцијата за шминка е лансирана во дваесет нови нијанси…

Линијата за шминка на Лејди Гага, „Haus Laboratories“, воведе нова колекција на гел ајлајнери кои им се придружуваат на нивниот постоечки спектар на сенки за очи, кармини и сјај за усни. Гага е ѕвезда на новата кампања, а таа ни претстави многу пигментирани нијанси во мат, металик и сјајни завршници.

Eye-Dentify моливите за очи имаат издржливост од 12 часа и се водоотпорни. Дваесет нијанси се движат од класични, како мат црна боја наречена „Punk“и кафеава „Go Diva“, до експериментални опции, вклучувајќи пастелно сина „Priscilla“ и шумско зелена „Grime“. Металните нијанси вклучуваат златно, сребрено и розево злато.

Новите гел ајлајнери за очила се веќе достапни за купување, со цена од 18 долари за парче.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris