Олуја: Секс поза што ќе ве натера да се тресете од задоволство

15 август, 2020
Annotation 2020-08-14 201818

Доколку имате секс во истите пози цело време, може да ви биде здодевно. Затоа, експертите препорачуваат водењето љубов да биде спонтано, што значи дека треба да пробаме различни пози на различни локации.

Една од необичните пози, која ја нарекоа Олуја, ја објави вчера The Sun, и тие наведуваат дека паровите ја обожаваат и дека ќе со неа ќе се тресете од задоволство.

Оваа позиција вклучува жената да биде наведната над масата и да стои на врвовите од стапалата со нозете раширени додека нејзиниот партнер мора да застане зад неа и да ја крене едната нога на масата. Како изгледа, можете да видите од илустрацијата подолу.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris