„ОНА КОГА ДЕЦАТА ОД ПРВИТЕ БРАКОВИ ОДАТ КАЈ БИОЛОШКИТЕ МАЈКИ“: Николина Пишек испрати изненадувачка порака од одмор

26 август, 2020
nikolina

Водителката Николина Пишек е во центарот на вниманието изминативе денови, откако се случи инцидент за време на летниот одмор.

И покрај сè, Ристовиќ одлучија дека нивната идила нема да биде нарушена долго време, а одморот ќе продолжи! Интересно е на кој живописен начин Николина го опиша својот тековен годишен одмор.

Имено, откако нејзината ќерка Хана отиде на колеџ, а ќерката на нејзиниот сопруг Видоје, Матеа, се вратила кај мајка си, убавата презентерка реши да се нашали со порака и фотографија:

– Кога децата од првите бракови одат кај нивните биолошки мајки или на училиште. Непроценливо – напиша Николина, држејќи цигара во едната рака и чаша вино во другата. Лежеше на лежалка и со оваа порака објасни дека одморот – дури сега започнува.

escort - Korsan taksi