Откако се пресели од куќата на Цеца, Анастасија ужива во имотот на нејзиното момче во Нови Сад

1 август, 20200
сдсдсдсд

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ ужива во имотот на нејзиното момче Џорџе Куjиќ, а сега реши да им покаже на своите фанови делови од имотот. Се чини дека на Анастасија и се допаѓа сè во Нови Сад, каде живее откако се пресели од вилата на Цеца во Дедиње, а таа е опкружена со луксуз, па веруваме дека многу би сакале да бидат на нејзино место.

Anastasija Ražnatović

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris