ОВА Е ЧОВЕК КОЈ ИМА 150 ДЕЦА: Сее „семе“ ширум светот, а една работа му е најважна

28 декември, 2020
труден

Човекот кој досега „направи“ 150 деца не дозволува короната да го спречи. Донаторот на сперма, познат како Донар, ги прекршил пропишаните анти-епидемиолошки мерки во Велика Британија и ползел низ целата земја затоа што, како што рече, неговата работа едвај чека, тоа е потребно за многу жени кои сакаат потомство.

49-годишниот Американец, кој чека три деца во 2021 година, го напушти својот дом во Лондон за да посети жени надвор од областите каде што е дозволено движење. И тој воопшто не се чувствува виновен за кршење на забраната!

“Мислам дека ова е еден од исклучоците за заклучување затоа што верувам дека им помагам на жените кои, поради нивната старост, засекогаш ќе ја пропуштат можноста да станат мајки ако не забременат веднаш. Не одам на големи собири, но запознавам жени кои сега треба да останат „Не верувам дека кршам карантин, бидејќи сметам дека ова е исклучок“, рече тој за „Сан“.

Човекот кој неодамна објави дека треба да има уште три деца следната година и дека тоа е „неговиот најдобар новогодишен подарок од сите“, и покрај фактот дека тој веќе има 150 деца. Колку сериозно ја сфаќа својата работа, покажува и фактот дека на неговата страница на Фејсбук ќе најдете неколку слики од смени, кои му ги испратија задоволни мајки. Очигледно е многу важно да ги види неговите гени, руса коса и сини очи кај децата, што често ги истакнува кога објавува фотографии. И тој е особено горд на јачината на неговиот генетски материјал и кога црнка роди руса дете …

Сликата може да содржи: 2 луѓе, ленти

И зошто има толку многу побарувачка за ваков вид на зачнување, explainsо објаснува:

„Повеќето жени не сакаат да имаат секс затоа што велат дека тоа предизвикува премногу проблеми во нивната врска или се хомосексуалци, но сигурно е поефикасно кога оплодувањето се прави„ природно “. Со околу три жени што ги запознав за зачнување, имав секс. , и две се бремени. Јас сум секогаш подготвен да им помогнам на оние кои сакаат да го имаат бебето за кое сонуваат подолго време “, вели о.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber