Шокантна вест: Се појавија фотографии од близнакот на Принцот Хари!

25 декември, 2020
135513maxresdefault

Просто неверојатно!!! 

Сме гледале многу познати личности и обични луѓе кои личат едни на други како јајце на јајце, ама дека и принцот Хари ќе има двојник…

Што е уште поинтересно, неговиот „брат близнак“ е од Велика Британија и се вика Хенри Моли.

Тој најчесто на шега вели „ Јас сум принцот Хари“.

Работи како механичар, ама каде и да се појави, на улица, по пабовите и кафулињата, сите мислат дека тој е принцот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber